قوانین و مقررات فروشگاه گیم اکتیویژن

شرایط و قوانین:

 • هر گونه خرید و فعالیت در فروشگاه گیم اکتیویژن به منزله‌ی پذیرش تمام قوانین فروشگاه می‌باشد، پس لطفا قوانین خرید رو به دقت مطالعه فرمایید. قوانین و مقررات زیر به عنوان یک توافقنامه فی مابین سایت گیم اکتیویژن به عنوان ارائه دهنده خدمات به عنوان فروشنده از یک سو و از سوی دیگر مشتری، نماینده یا وکیل وی به عنوان مشتری از زمان خرید قابل استناد است.

 

 • شرایط و قوانین فروشگاه ″گیم اکتیویژن ″ شامل – و نه محدود به – موارد زیر می‌ باشند. با توجه به این ‌که وب‌سایت گیم اکتیویژن در حال توسعه است و به دلیل تغییر در قوانین شرکت های مبدا، این قوانین ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند و فروشگاه حق اعمال تغییرات را برای خود محفوظ میدارد. تداوم استفاده شما از این سایت به معنای موافقت‌تان با آخرین نسخه شرایط و قوانین فروشگاه گیم اکتیویژن است.

 

ساعت کاری فروشگاه همه روزه از ساعت 10 الی 23 می‌باشد. زمان انجام هر سفارش زیر هر محصول ذکر شده هست. ( تماس تلفنی از ساعت 10 الی 17 امکان‌پذیر می‌باشد).

بند دوم (کنسل کردن سفارش):

در صورتی‌ که به هر دلیلی فروشگاه نتواند سفارش خریدار را انجام دهد، مبلغ سفارش بدون هیچ کاهش به کارتی که ازش خرید انجام شده برگشت خواهد خورد. در صورتی که این برگشت به درخواست خریدار و یا به دلیل اشتباه بودن اطلاعات خرید از طرف خریدار صورت گیرد 9 الی 15 درصد از مبلغ خرید کم و برای خریدار برگشت خواهد خورد.

بند سوم (اشتباه بودن اطلاعات خرید):

اگر اطلاعات خرید مثل رمز یا جیمیل اکانت و یا …. اشتباه باشد، خریدار می‌تواند نهایت برای 3 بار اطلاعات خود را اصلاح کند، در صورت عدم توانایی در ارسال اطلاعات صحیح پول خریدار با شرایط بند دوم عودت داده خواهد شد.

بند چهارم (اهراز هویت) مهم:

فروشگاه این حق را دارد که بر اساس، دستورات مقام‌های قضائی و پلیس فتا، در هر مرحله‌ای از پرداخت و خرید، درخواست احراز هویت کند، که معمولا در سفارشات مجموع بالای یک میلیون احراز درخواست می‌شود، در صورت عدم اهراز هویت توسط خریدار، به منظور استرداد وجه باید دستور مقام محترم قضایی و طبق دستورالعمل ابلاغی انجام خواهد شد.

تکمیلی:

 1. در صورت انصراف شخص از سفارش و قبل از استرداد وجه نیز خریدار ملزم به احراز هویت می‌باشد.
 2. عودت وجه فقط و فقط به شماره کارت بانکی که زمان خرید از آن استفاده شده انجام خواهد شد.
 3. احراز هویت مشتری تا زمانی که اطلاعات وی تغییر نکرده باشد صرفا برای یک مرتبه انجام خواهد شد.

بند پنجم (ایمنی اکانت):

 1. خریدار محترم موظف است پس از تکمیل سفارش نسبت به تعویض رمز عبور اکانت خود و فعال کردن رمز عبور دو مرحله‌ای خود اقدام کند؛ در غیر این صورت عواقب تمامی اتفاقات ممکن با خریدار خواهد بود.
 2. وبسایت گیم اکتیویژن دارای بهترین سرورهای امنیتی می‌باشد و حفظ حریم شخصی و حفظ اطلاعات شما جزو مهمترین تلاش‌های ما می‌باشد.
 3. اما این بر هیچکس نهفته نیست که شاید بزرگترین وبسایت‌های دنیا دچار اختلال شوند فلذا تامین امنیت از سمت شما بهترین نوع امنیت برای شماست.
 4. فلذا خواهشمندیم بعد از هر خرید رمز عبور خود را تغییر دهید و در صورت امکان تاییدهای ورود دو مرحله‌ای را بر روی حساب‌های خود فعال کنید.
 5. وبسایت گیم اکتیویژن هیچگونه مسولیتی در قبال هک و یا دزدیده شدن اطلاعات شما توسط کلاهبرداران و شیادان نخواهد داشت.
 6. لطفا از ارسال اطلاعات برای اشخاصی که کوچکترین شناختی نسبت به آنها ندارید خودداری کنید و از پلتفرم‌های امن جهت تبادل اطلاعات خود استفاده کنید.

بند ششم (سفارشات زمان‌بر):

بسته‌های ارزان قیمت با برچسب «زمان‌بر» در انتهای نام محصول مشخص شده‌اند، این محصولات به درخواست کاربران به سایت اضافه شده‌اند و از فروشگاه‌های خارج کشور خریداری خواهد شد، درصورت بروز هرگونه مشکل تیم گیم اکتیویژن  هیچ مسئولیتی را پذیرا نیست. ضمنا سفارشات زمانبر بعد از ثبت سفارش به هیچ عنوان و به هیچ دلیلی قابل لغو کردن نمی‌باشند لطفا قبل از خرید این محصولات نهایت دقت را داشته باشید.

 از آنجایی که بسته‌های ارزان قیمت بازی ها از پنل‌های خارجی خریداری می‌شوند ممکن است تکمیل این سفارشات با 5 روز تاخیر انجام شود.

بند هفتم (خریداران زیر 18 سال):

طبق آیین‌نامه اجرایی ماده 14 الحاق قانون مبارزه با پول‌شویی، ارائه هرگونه خدمات به اشخاص کمتر از 18 سال ممنوع است. در صورت درخواست خرید باید هماهنگی های لازم با والد و یا سرپرست خریدار به صورت تلفنی صورت بگیرد.

بند هشتم ( زمان بازگشت پول ):

فروشنده متعهد می‌گردد استرداد وجوه را در موارد عادی بین 1 تا 3 روز انجام دهد. در شرایط استثنایی و مواردی که نیازمند هماهنگی با بانک‌ها، ادارات و سازمان‌های مربوطه باشد این زمان بیشتر خواهد شد.

بند نهم ( سفارشات بازی های سوپرسل مثل کلش و رویال و…) مهم:

به دلیل حساسیت شرکت سوپرسل فروشگاه دیاموند وظیفه دارد سفارش شما را از طریق گوگل پلی انجام داده و فیلم پاک کردن و رسید خرید گوگل پلی ( در صورت درخواست خریدار موقع خرید ) که نشان دهنده‌ی خرید قانونی شماست برای شما ارسال کند.

اما توجه به این موضوع که ممکنه کاربر قبلا از فروشگاه‌های دیگری نیز خرید داشته باشد ( شاید 3ماه پیش و بیشتر ) و یا از گیفت کارتی استفاده کرده باشن که معتبر نبوده باشد و نکته‌ی مهم این هست که هیچ فروشگاهی توانایی این را ندارد تا متوجه شود آیا این اکانت بازی قبلا از روش قانونی خرید شده یا نه و یا غیر قانونی حساب کردن خرید برای اکانت های ایرانی توسط شرکت سازنده بازی به دلیل تحریم های کشور ایران، به همین دلیل در صورتی‌که کاربر اکانتش با مشکل خرید ( مسدود سازی 31 روزه یا داییم به دلیل تخلف در خرید) مواجه شود ، سایت دیاموند لند هیچگونه مسئولیتی در قبال آن اکانت ندارد. وظیفه ما پس از تکمیل سفارش مشتری فقط و فقط ارسال رسید خرید قانونی و فیلم پاک کردن سفارش می‌باشد و هیچ مسئولیت دیگر بر فرشگاه وارد نمی‌باشد.